خرید و قیمت محصولات تجهیزات سفر باسلام | takdoo-تکدو

کلاه لبه‌دار و عینک آفتابی شما را از نور شدید آفتاب در طبیعت محافظت می کند. برای مقاله های ke2 به قسمت بلاگ های سایت مراجعه کنید و همچنین برای دیدن محصولات و بخش بندی مورد نظر از قسمت دسته بندی کالاها ( سه خط چشمک زن گوشه سایت ) مراجعه کنید . لوازم مسافرتی، تجهیزات ضروری هستند که برای لذت برند از یک مسافرت هیجان انگیز باید به همراه داشته باشید تا در زمان نیاز براحتی بتوان از آنها استفاده کرد.

علاوه بر مواردی که در بند قبلی اشاره شد، سعی کنید چند نوع ماده غذایی خشکبار نیز با خود ببرید تا در شرایط لازم از آنها استفاده کنید. مدارک شناسایی را فراموش نکنید و حتماً سعی کنید که شماره تماس و آدرس تور و کاروان خود را به همراه داشته باشید. در حالتی که سفر شما یک روز باشد، حتی با بالاترین سرعت هم نمی‌توانید مسافت خیلی طولانی بروید، مگر اینکه بخواهید تمام طول روز را رانندگی کنید و برگردید!

اجاق گاز مسافرتی مدل PR مشکی ا Travel stove model PR black sallika

خرید و قیمت محصولات تجهیزات سفر باسلام | takdoo-تکدو

شماره تلفن‌های ضروری و شماره تلفن همسفری‌های خود را در دفترچه‌ای یادداشت کنید که اگر خدایی نکرده گوشی موبایل خود را گم کردید یا آن را دزدیدند بتوانید با آنها تماس بگیرید. فروشگاه اینترنتی ۲۰ ابزار امکان خرید آنلاین و ارسال مطمئن و سریع انواع ابزار آلات را از اصفهان به سراسر کشور با امکان ارسال رایگان و پرداخت در محل برای مشتریان میسر کرده است. بیشترین محدودیت در بین وسایل نقلیه در مسافرت‌های کوتاه و بلند، مربوط به سفر با اتوبوس است و سختی‌های زیادی در استفاده از اتوبوس وجود دارد.

  • کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نوین تجارت مجازی آریا (تیمچه) است.
  • فروشگاه اینترنتی بیست ابزار به عنوان یک فروشگاه لوازم سفر و کمپینگ با تجهیزات مختلف در تلاش است تا خرید لوازم سفر و گردشگری یا همان لوازم سفر و کمپینگ را با کمترین قیمت برای شما خریداران خرده و عمده فراهم کند.
  • فراموش نکنید که این تجهیزات در درجه اول برای کمک به ما هستند.
  • حال ممکن است این تجهیزات سفر شامل وسایل و مواد اولیه پزشکی باشند، یا ممکن است شامل ابزارهایی مانند کوله پشتی یا چادر مسافرتی برای اقامت باشند.

اگر قصد دارید که سفر خود را با هواپیما انجام دهید، احتمالاً کار شما ساده‌تر خواهد بود و نیاز ندارید که کوله پشتی خود را با تجهیزات سفر پر کنید. البته این مورد به نوع سفر شما و میزان اقامت شما در مقصد بستگی دارد. اگر برای سفر به مناطق کوهستانی و کوهنوردی می‌روید، کفش کوهنوردی، کلاه کوهنوردی، کیسه خواب و ابزار کوهنوردی نیاز دارید. اما اگر به مناطق شهری سفر می‌کنید و سفر شما به صورت تفریحی است، نیازی نیست که به خود زحمت دهید و بیشتر تجهیزات مورد نیاز خود را می‌توانید از همان مقصد تهیه کنید.

صندلی راحت نشین 3 حالته

با توجه به مقصد سفرتان کفش مناسب پیاده‌روی طولانی‌مدت و یا کوهنوردی انتخاب کنید. برای منطقه‌ای که در آن چادر می‌زنید یک جفت دمپایی سبک کافی است. منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.