بررسی خدمات حمل کانتینری و معرفی انواع کانتینرهای حمل بار هلدینگ راماکو | transemartlogistics

افزایش مداوم تجارت خارجی، تقاضا برای سرمایه‌گذاری در حمل بین‌الملل و توسعه‌ی بنادر را زیاد کرد. پس از پیوستن چین به سازمان جهانی تجارت در سال 2001 و رفع موانع تعرفه‌ای و غیر‌تعرفه‌ای سایر کشورهای عضو، به ناگهان میزان صادرات این کشور به صورت تصاعدی فزونی گرفت. کاربردهای مختلفی برای انواع کانتینرها وجود دارد که عامل طبقه‌بندی آنها به شمار می‌رود. یکی از آنها کانتینر کالای خشک است که با ابعاد بیست و چهل فوتی برای حمل کالا به کار می‌رود. برای مواد غذایی یا داروهایی که امکان فاسد گشتن برای آنها وجود دارد، باید از کانتینرهای یخچالی استفاده کرد که دارای سیستم خنک‌کننده هستند. تسهیل در روند بارگیری کانتینر پهلو باز به دلیل درب‌های بزرگ و باز آن است.

سرویس و خدمات حمل و نقل

دهه 80- مقررات‌زدایی در حمل ریلی؛ ورود جرثقیل دروازه‌ای چرخ لاستیکی؛ ساخت ریچ استکر؛ حمل ریلی دو کانتینر بر روی هم. بعضی از چالش‌های مزبور بر اثر ورود فناوری‌های نوین در حال حذف شدن هستند. در کل مزایای کانتینری کردن بسیار فراتر از معایب آنست، به همین سبب نیز طی چند دهه‌ی گذشته، کاربری کانتینر چنین رشد مستمر و فزاینده‌ای را تجربه کرده است. ©2022 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته است. این عدد توسط سازمان ملل برای طبقه بندی کالاهای خطرناک اختصاص داده می شود . به این معنا است که مشتری، بازرگان، یا فرستنده‌ی محموله، می‌باید علاوه بر کرایه‌ی حمل، هزینه‌های بارگیری در مبدا، و تخلیه در مقصد، را نیز، به‌عهده بگیرد.

دو جایزه جشنواره ونیز برای جنگ جهانی سوم

بررسی خدمات حمل کانتینری و معرفی انواع کانتینرهای حمل بار هلدینگ راماکو | transemartlogistics باربری و حمل و نقل کانتینری باعث جلوگیری ازخسارت هایی مانند شکستگی و خراب شدن می شود، هزینه ی بسته بندی کالاها و تخلیه و بارگیری کالا را کاهش می دهد.تمام کالاهای خرده بار به صورت یکجا و همزمان حمل می شوند. حمل و نقل کانتینری برای هواپیما و راه های هوایی نیز روش های به خصوصی دارد. هر یک از کانتینرها ابعاد خاصی دارند و در سایز و ظرفیت ویژه‌ای تولید می شوند. برخی از مدل‌های پر استفاده کانتینر، مدل‌های سرباز، کانتینر‌های تانکری، کانتینرهای عایق دار و انواع کانتینر یخچالی است که هر یک از آن‌ها کارایی خاص خود را https://www. transemartlogistics.com دارند.

  • با در دست داشتن آخرین تجهیزات مدرن تخلیه کانتینر و نرم افزارهای کنترل کانتینر با ظرفیت انبارش 3000 دستگاه کانتینر.
  • شرکت آریا حمل قادر است با تکیه بر حجم معاملات خود با خطوط کشتیرانی خارجی، بهترین قیمت های حمل کانتینری به روش Transshipment را خدمت مشتریان خود ارایه نماید.
  • برای حمل کالاهای مایع و سیالات عادی یا سمی از کانتینرهای مخزنی استفاده می‌شود.
  • سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی ضمن ورود سرمایه، دسترسی به فناوری و بازارهای خارجی را برای چین به ارمغان آورد.

۵ـ کشتی‌های خطوط، در بنادر تحت پوشش، هر دو عمل تخلیه و بارگیری را، انجام می‌دهند. انواع کانتینر قابل اجاره هستند و افراد می توانند در یک بازه زمانی مشخص از آن ها استفاده کنند. کانتینر مکعبی با ارتفاع ۴۰ فوت نسخه بلندتر از کانتینر ۴۰ فوتی است و برای جابجایی محموله‌​های با ارتفاع بیش از حد (تا ارتفاع ۲.۷ متر یا ۸.۱ فوت) عالی است.

حمل دریایی با کانتینر یا FCL

این موضوع مهر تأییدی است بر عدم کارایی سیاست جنگ تجاری (بر مبنای ازدیاد تعرفه های اعمال شده بر واردات کالاها) و اتخاذ راهبرد حمایت‌گری اقتصادی طی سال های اخیر است. کانتینری دارای مزایای زیادی است که هر خریداری ترجیح به حمل و نقل با کاتینر را می دهد. در محوطه یا فضای در نظر گرفته شده حمل کننده کانتینر مورد نظر را از صادر کننده تحویل گرفته و پس از تخلیه از کشتی ، کانتینر را به وارد کننده تحویل می دهد .