موتور دیزل قیمت و خرید انواع موتور دیزلی ژنراتور آبیاران | centraldiesel

ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با برخی از مهم ترین بخش های موتور اشنا کنیم. البته امروزه برای زیر دریایی های فوق پیشرفته از موتورهای هسته ای و درونسوز و یا موتور های عظیم برقی استفاده می شود که در این صورت نویز را تا حد بسیار زیادی از بین برده و دشمنان متوجه حضور زیر دریایی ها نمی شود . تانک هایی با وزن 2000 تن را با سرعت های حتی 60 کیلومتر بر ساهت جابه جا می کرد و این شد که استفاده از موتور های بسیار پر قدرت دیزلی در این صنعت نیز جا افتاد و تا امروز از پیشرفته ترین موتور های دیزلی رو نمایی شد .

http://digitalmags.irبا این حال، هنگام راه‌اندازی مجله خبری دیزل مرکزی، گاهی اوقات از گرمایش مکمل سیلندرها استفاده می‌شود، زیرا دمای هوای درون سیلندرها توسط نسبت تراکم موتور و دمای کار معمول آن تعیین می‌شود. هر دو طراحی دو زمانه و چهار زمانه موتور را می توان در میان موتورهایی با سوراخ (قطر سیلندر) کمتر از 600 میلی متر (24 اینچ) یافت. موتور دیزل دارای بخش های زیادی است که هر قسمت آن وظایفی را بر عهده دارند.

  • این موتور بر اساس اندازه شناور و مقدار قدرتی که برای حرکت شناور نیاز است، انتخاب می‌شود.
  • در واقع با توجه به این که گازهای خروجی فشار بیشتری نسبت به جو دارند، اگر این گازها به صورت مستقیم خارج شود، صدای بلند و ناخوشایندی مانند صدای شلیک گلوله از تفنگ به گوش خواهد رسید.
  • کاهش هزینه های نگهداری و نصب از مزایای تولیدات در این سری به‌شمار می‌رود.
  • در ابتدا پس از اختراع موتورهای دیزلی از آن ها در زمینه های پمپاژ آب، راندن قایق های مسافربری و باری، تولید برق و تولید قدرت برای رفع بعضی از نیازهای کارخانجات استفاده میشد.
  • زمانی که پیستون به یک‌سوم بالایی سیلندر می‌رسد، جلوی منفذ یا سوپاپ هوا را می‌بندد به‌این‌ترتیب هوای داخل سیلندر متراکم می‌شود.
کاهش هزینه های نگهداری و نصب از مزایای تولیدات در این سری به‌شمار می‌رود. موتور دیزل های پرکینز سری 1100D در سال 2003 و با کاهش صدای و استاندرد های جدیدتر به نسبت نسل قبلی خود به بازار عرضه شد. درواقع ازنظر نیروی محرکه موردنیاز دریکی از زیرمجموعه‌های گروه A (بار زیاد) و گروه B (بارکم) قرار می‌گیرند. موتور مورد ادعای این مؤسسه موتور پیستون مقابل است که از ترکیبی از موتورهای دوزمانه و چهارزمانه است که به همین دلیل شش‌زمانه خوانده می‌شود.

کارکرد و ویژگی انواع موتور دیزل

هم چنان چه در بالا نیز اشاره شد، هر چه نسبت تراکم بیشتر، توان تولیدی نیز بیشتر خواهد بود. پس از خاتمه تزریق سوخت عمل سوختن تا حدود 3/2 از زمان قدرت ادامه پیدا می‌کند. فشار زیاد گازهای منبسط شده (به علت احتراق) پیستون را به طرف پایین و تا نقطه مرگ پایین می‌راند.

موتور دیزلی که برای این مصارف کلان پیشنهاد می شود از توان قدرتمندی تا حدود دو مگاواتی استفاده خواهد شد. این مدل موتور دیزلی از نوع شش سیلندری، هشت سیلندری و دوازده سیلندری است. دو نمونه از این نوع موتور دیزل می توان به موتور دیزلی کامینز و پرکینز اشاره کرد. در اینجا لیست قیمت موتور برق دیزلی را مشاهده کنید و هر مدل را با توجه به مشخصات بررسی نمایید. مهنام پمپ نماینده فروش انواع موتور برق در شهر اصفهان است که امکان خرید موتور برق دیزلی را از هر کجای ایران که باشید برای شما فراهم آورده است. چنانچه برای خرید این محصول نیاز به مشاوره و راهنمایی متخصصان ما دارید می‌توانید با کارشناسان مهنام پمپ تماس حاصل فرمایید.

نتیجه گیری در رابطه با انواع‌موتورهای دیزلی و کاربرد هر کدام در مصارف مختلف