دیزل ژنراتور: قیمت روز نو و دست دوم مشاوره خرید 24 ساعته

بهتر است برای خرید دیزل ژنراتور از نمایندگی های فروش خرید کنیم و به هنگام خرید، نماد اعتماد الکترونیک، تحویل فوری، نصب و راه اندازی و خدمات چس از فروش، از نکاتی است که باید توجه کرد. با سلام، لیست قیمت و مشخصات فنی ژنراتور دائم کار زیر ۶۰ کاوا تک فاز و سه فاز می خواستم، ممنون. دیزل ژنراتورهایی که بصورت اضطراری و آماده به کار جهت پشتیبان مورد استفاده قرار می گرفته اند، معمولاً بهتر نگهداری شده و در شرایط بهتری نسبت به دستگاه دیزل ژنراتور دست دوم که هموراه و هر روزه برای تامین برق پروژه مورد استفاده قرار میگرفته ، میباشند .

عمر باتری ژنراتور معمولاً four سال می‌باشد، پس توجه کافی به زمان تعویض باتری کاراسهند داشته باشید. به خصوص در مورد عیب یابی کامپیوتری که تعداد شرکتهای توانمند در این زمینه بسیار محدود است این مسئله اهمیت دو چندان میابد. در بسیاری از مشاغل و مناطق امکان دسترسی و استفاده از برق شهری به راحتی وجود دارد اما هر گونه قطع برق حتی به صورت لحظه ای ممکن است موجب خسارات سنگین مالی (برای نمونه در دیتا سنتر ها) و حتی جانی ( در اتاق عمل بیمارستان‌ها) شود. این کار موجب گرفتن تا sixty five الی 70 درصد صدای ناشی از کارکردن موتور می شود. چنانچه در محیط های مسکونی و اداری بخواهند قرار گیرند موجب آلودگی صوتی می شوند.

  • ژنراتور برق این قابلیت را دارد که به عنوان منبع اصلی تامین برق مورد نیاز، به مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرد.
  • دیزل ژنراتورها نسبت به ژنراتورهای گاز طبیعی فرآیند ساخت و راه‌اندازی ساده‌تری دارند و همچنین هزینه راه‌اندازی اولیه آنها کمتر است.
  • همچنین شما با جستجوی عنوان “perkins lovol engines Tianjin” در گوگل میتوانید به لینک مربوطه در سایت پرکینز دست یابید.
  • دیزل ژنراتور کوپله فابریک، دیزل ژنراتوری است که کار کوپله آن در خارج از کشور انجام شده باشد.
دیزل ژنراتور: قیمت روز نو و دست دوم مشاوره خرید 24 ساعته

این فرآیند توسط یک سیستم پیچیده که دارای اجزای متفاوتی همچون موتور، آلترناتور، تابلو برق، کنترل برد، شاسی، رادیاتور، اگزوز و موارد دیگر هست، انجام می‌پذیرد. به زبان ساده ژنراتور گازسوز دستگاهی هست که گاز شهری یا گاز مایع را تبدیل به برق می‌کند. سنکرون سازی شامل تطبیق ولتاژ ، فرکانس و فاز قبل از اتصال ژنراتور به سیستم است.

بکارگیری دستگاه ژنراتور، در مکان‌هایی که امکان استفاده از برق شهری وجود ندارد و یا مقرون به صرفه نمی‌باشد، بسیار متداول، راه گشا و مقرون به صرفه است. شرکت آبیاران به صورت عمده وارد کننده انواع ژنراتور برق محسوب می‌شود که با در اختیار داشتن دانش تخصصی در زمینه ساخت شاسی و کوپله ژنراتور امکان سفارشی‌سازی ژنراتور برق طبق نیاز و آپشن‌های مدنظر مشتریان خود را دارد. موجودی و لیست قیمت ژنراتور کامینز به ترتیب توان به شرح زیر برای انتخاب و خرید شما مهیا است.

تاثیر متعلقات جانبی (باتری، اگزوز، شاسی و…) بر قیمت ژنراتور دیزلی

برای جلوگیری از این عارضه باید زمان مناسب تعویض باتری را همراه در نظر داشت. خرابی هیتر می‌تواند موجب کارکرد نادرست دستگاه خنک کننده شود که در این شرایط دمای دیزل ژنراتور بالا می‌رود. هر بخش از دیزل ژنراتور دارای شاسی بوده که تمامی اجزا و تجهیزات روی آن قرار می‌گیرند. این قطعه مهم می‌تواند هم‌زمان اطلاعاتی را از سنسورهای وابسته گرفته و با تعیین کردن شرایط لحظه‌ای دستگاه، فرمانی ارائه داده تا از این طریق مقدار تزریق سوخت و زمان آن مشخص گردد. هر ECU سنسورهایی دارد که در قسمت‌های متفاوت موتور دیزل هستند و در رابطه با نحوه کارکرد دستگاه اطلاعاتی را مخابره می‌کنند تا در شرایط بحرانی وضعیت موتور راحت‌تر تشخیص داده شود.

سیستم خنک کننده

برندهای اروپای غربی در بالاترین رده و برندهای آسیای شرقی در رده دوم و برندهای متفرقه چینی در رده سوم قیمتی قرار دارند. تشکیل شده است، پس به راحتی با اطلاع از موارد مؤثر بر قیمت هر جزء می توان در مورد قیمت دستگاه اطلاعات بیشتری کسب کرد. در ادامه با ذکر نکات کلی سعی شده است هرچند کوتاه، راحت تر بتوانید در مورد قیمت اعلام شده تصمیم گیری نمایید. همچون سایر محصولات تولیدی کاملاً تابع کیفیت، برند، و در نتیجه قیمت اجزاء تشکیل دهنده آن است. برندهای معتبر در زمینه کنترلرها همچونDatakomترکیه،DeepSeaانگلستان وComApچک و در زمینه قطعات قدرت شاملSchneiderفرانسه،ABBایتالیا و زیمنس آلمان است.

آقای مهندس یه ژنراتور که موتور ماشین ۱۰۰hpباشه و بصورت دایم کار استفاده کرد. سیستم خنک کنندگی این دستگاه از قدرت بالایی برخوردار است که به کمک فن های اکسترنال ، رادیاتور مسی بزرگ و سیستم روغن خنک ایجاد شده است. P تعدادقطب های الکتروموتور یا ژنراتور می باشد (معمولا الکتروموتورها 2، 4، 6، 8، 10 و یا 12 قطب و ژنراتورها 4 قطب هستند.). این نوع مولد به طور معمول در جاهایی که به صورت موقت نیاز به برق دارند، همانند اردوگاه‌ها، معادن، کمپ‌ها، نمایشگاه ها و … سوخت دیزل در این بخش وارد شده و حجم آن با توجه به نوع دیزل تعیین می‌شود.

استراکچرشاسی ژنراتور بخشی اساسی است که موتور و ژنراتور را در یک راستای استاندارد مقابل هم متصل کرده و تمامی متعلقات را روی خود سورار می کند. اگزوز که کار آن خروج دود حاصل از سوختن است می بایست توانایی تحمل دماهای بالای حاصل از عملکرد موتور را داشته باشد. تجهیز صنعت پارسه با ۱۵ سال فعالیت و با در دست داشتن کادر مجرب با دانش فنی مهندسی آماده هرگونه مشاوره می باشد. لطفا قیمت و اطلاعات و هزینه نگهداری ژنراتور ۴۰ و ۸۰ رو برای من ایمیل کنید.