شارژ کارتریج

بخش جوهر اضافی را بررسی کنید و فنری که باید برای باز شدن بخش جوهر اضافی برداشته شود را بدقت بررسی کنید. بر اساس هزاران پروژه انجام شده در بازار سنجاق، تخمین هزینه خدمات را به شما نشان می دهیم. حالا هد کارتریج را با استفاده از یک پارچه تمیز و مقداری آب گرم تمیز کنید. برای دریافت نتیجه بهتر نام و مدل کالا را دقیق و کامل وارد نمایید سپس روی ذره‌بین کلیک کنید.

حتما می دانید که یکی از قطعه های اصلی پرینتر برای چاپ کارتریج ها هستند. این قطعه مصرفی به ازای انجام تعداد معینی پرینت و یا دوره ای که برای استفاده از آن در نظر گرفته می شود به اتمام می رسد و لذا دیگر پرینتر قادر به چاپ نخواهد بود. پس برای از سر گیری مجدد استفاده از پرینتر می بایست برای شارژ کارتریج لیزری اقدام کنید.

یکی دیگر از مواردی که نشان می‌دهد، تونر کارتریج رو به اتمام است و زمان شارژ کارتریج پرینتر اچ پی رسیده است، شنیده شدن سر و صدای زیاد از کارتریج پرینتر است. البته گاهی‌اوقات بروز این مشکل به دلیل خراب شدن مگنت پرینتر است. مگنت پرینتر که به آن مگنت رولر یا غلطک دولوپر نیز گفته می‌شود تنها در پرینترهای لیزری وجود دارد که با چرخش خود تونر را به بیرون و به سمت درام هدایت می‌کند. مگنت نیز مانند درام و فیوزر پرینتر یک قطعه مصرفی است که دیر یا زود نیاز به تعویض خواهد داشت. بنابراین اگر با شارژ کارتریج مشکل سر و صدای زیاد کارتریج پرینتر برطرف نشد، مطمئناً با تعویض مگنت پرینتر این مشکل برطرف خواهد شد.

شارژ کارتریج های اصلی بهتر از شارژ کارتریج نوع تقلبی شارژ کارتریج جردن آن می باشد. همانطور که احتمالا تجربه اش را دارد پرینترها دارای انواع و اقسام مختلفی هستند و برندهای مطرح و غیر مطرح بسیاری اقدام به تولید آنها می کنند. پس از ثبت درخواست یا هماهنگی تلفنی با کارشناسان ما، شارژ کارتریج بین ۱۵ الی ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. تاکنون بیش از هزاران کارتریج را با موفقیت و با کیفیت بالا شارژ نموده است. تونر استفاده شده مرغوب ترین تونر شارژ موجود در بازار می باشد . هر نوع مشکلی که شما بعد از تعمیرات داشتید ، با تماس با بخش پشتیبانی شرکت میتوانید توضیحات را بدهید و دوباره برای شما به صورت کاملا رایگان تکنسین اعزام میشود .

شارژ کارتریج قسمتی از کارتریج سامسونگ که جلوی شما قرار گرفته‌است نیز دو پیچ وجود دارد. پس از متصل‌کردن دو قسمت کارتریج، نوبت آن است که میخ‌ها را سرجای خود قرار دهید؛ برای انجام این‌کار، نیازی به ابزار ندارید. در قسمت جوهر اضافی کارتریج، یک فنر وجود دارد که شما باید آن را خارج کنید و سپس روکش پلاستیکی موجود در این قسمت را بردارید.

البته بهتر است قبل از این آموزش یادآوری کنیم که اگر مهارت کافی برای انجام این کار را ندارید، حتما از متخصص در این زمینه کمک بگیرید. در صورت مصرف اداری و درخواست تعدادی شارژ کارتریج، پیک رایگان خواهد بود. اکنون وقت آن رسیده است که دو بخش اصلی کارتریج لیزری خود، یعنی بخش جوهر اضافی و بخش تونر، را از هم جدا کنید. در این مرحله، مطابق تصویر زیر، قسمت تونر کارتریج را با دست نگه دارید و دو بخش کارتریج را از هم جدا کنید.

  • توجه داشته باشید که گاهی اوقات لازم است تا برای پیداکردن سوراخ تزریق جوهر، لیبل روی کارتریج را بردارید.
  • به این نکته توجه کنید که کارتریج های تونر را نمی توان برای دفعات بی پایان شارژ کرد.
  • برای شارژ کردن به موقع کارتریج تونر، میزان مصرف روزانه پرینتر را در نظر بگیرید، علاوه بر این وقتی کارتریج به حد معینی از میزان خود می‌رسد پرینتر به کاربر پیغام داده و کاربر را از میزان کارتریج با خبر می‌سازد.
  • لازم به ذکر است شرکت امدادچاپگر جهت شارژ کارتریج از تونر گرید A استفاده می نماید و این خود همواره باعث رضایت مشتریان از این مرکز شده است.