سی روم مرجع رزرو آنلاین اتاق فرار اسکیپ روم-آل اسکیپ

اتاق فرار (تباهی) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله سبلان واقع شده است. اتاق فرار (خانه آدام توروگود) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله نیروی هوایی واقع شده است. اتاق فرار (جنون) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله شریعتی واقع شده است.

اتاق فرار (آتش زاد) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله تهرانپارس بازی اسکیپ روم واقع شده است. برای افراد با کمتر از ۵ تجربه توصیه نمی شود بعد از رزرو ، با ذکر سانس به واتساپ مجموعه پیام دهید. اتاق فرار شایعه اولین بازی ارائه شده توسط مجموعه اتاق فرار golden escape واقع در هفت تیر کرج میباشد. شهرهایی مثلاصفهان،کرج،شیرازوتبریزدر حوزه اتاق فرار پیشرو هستند و تعدادمجموعه های اسکیپ رومزیادی در شهرها فعالیت میکنند.

از محبوبترین انواع اتاق فرار می‌توان به اتاق فرار ترسناک، اتاق فرار معمایی و اتاق فرار تعاملی اشاره کرد.اتاق فرار تئاتریا اتاق فرار تعاملی با سبک خاص خود می‌تواند تجربه‌ای خاص برای جمع دوستانه شما باشد. اتاق فرار، تفریح گروهیِ مهیج، فکری و جذابی است که در سال‌های اخیر نه‌تنها در ایران بلکه در دنیا تبدیل به یکی از پرطرف‌دارترین تفریحات بزرگسالان شده است. در این بازی‌ها، شما و هم تیمی‌هایتان، تماشاگر یک فیلم یا بازی کامپیوتری نیستید بلکه در فضایی واقعی، شخصیت اول یا قهرمان سناریویی از پیش تعیین شده هستید. شما به همراه دوستانتان وارد اتاق‌هایی پر از معما می‌شوید که بر اساس سناریوی بازی، دکوراسیون مخصوص به خودش را دارد و می‌تواند در ژانرهای متنوعی مثل اتاق فرار ترسناک، مرموز، تعاملی، پلیسی، جنایی، فانتزی و …

اتاق فرار “دلاک “، اولین اتاق فرار تعاملی این مجموعه ست که با اضافه شدن چاشنی تئاتر، شما به عنوان بازیکن یه عضوی از اون سناریو در نظر گرفته میشین که این می تونه برای اونایی که دوست دارن بازیگر بشن، خیلی هیجان انگیز و جذاب باشه. تایم فور فان اولین وب‌سایت تخصصی در زمینه اتاق‌های فرار در ایران است که در سال 1397 به‌عنوان یک استارتاپ فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه تا به امروز توانسته است تأثیر زیادی بر رونق بازی اسکیپ روم داشته باشد. از بخش‌های مختلف این وب‌سایت می‌توان به بخش رزرو بلیط، دسته‌بندی‌ها، شهر‌ها، کامنت‌ها و مجله اتاق‌های فرار اشاره کرد.

اتاق فرار هم خون

این تفریح مهیج از سال ۱۳۹۵ با اتاق فرار نجات شهر، محصول مجموعه اسکیپ‌روم دات آی‌آر وارد ایران شد. تمامی‌ اتاق‌های فرار موجود در جهان یک طرف، بازی اتاق فرار ترسناک در یک طرف دیگر! یکی از هیجان انگیز ترین و چالشی ترین نوع اتاق‌های فرار موجود در ایران و جهان، اتاق فرار‌های ترسناک هستند. اسکیپ روم ترسناک، با افزایش میزان آدرنالین خون، هیجان و زیبایی این بازی مهیج را به بیشترین حد خود می‌رساند و تجربه ای غیر قابل مقایسه را برای شرکت کنندگان به ارمغان می‌آورد. تا به امروز بیش از ۱۰۰ اتاق فرار با ژانرهای مختلف معمایی، کارآگاهی، ترسناک، دلهره‌آور و تئاتر تعاملی در تهران افتتاح شده‌اند.

در نهایت این شما و تیم شما است که می‌تواند تصمیم بگیرد که چه ژانری می‌تواند شما را سرحال بیاورد و یک تجربه خاطره‌انگیز را برای شما به ارمغان بیاورد؛ شما هم اگر ژانر جذابی می‌شناسید به لیست معرفی انواع ژانر اتاق فرار ما اضافه کنید. در این سبک از بازی‌ها احتمالا با یک فضای جذاب و مدهوش کننده روبه‌رو می‌شوید، پس نگاهتان را به ماجرا عوض کنید، کنجکاو باشید و به دنبال نشدنی‌ترین راه‌ها بگردید. ژانر این بازی آمیخته با تئاتر تعاملی است ، این ژانر به یکی از محبوب ترین ژانرها مبدل شده است! زیرا علاوه بر تجربه ی یک اتاق فرار دلهره ‌آور، یک تئاتر تمام عیار را نیز مشاهده خواهید کرد .

اتاق فرار (فسخ) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله پونک واقع شده است. اتاق فرار (آقوام الملک) ارائه شده توسط مجموعه این اتاق فرار در محله بلوارفردوس واقع شده است. در حالت عادی، یک اسکیپ روم استاندارد بین 4 الی 10 نفر نیاز دارد ولی برای بردن بیشترین لذت از بازی، پیشنهاد میکنیم تعداد افرادی که با خود به عنوان همراه می‌برید، بیشتر از نصف حداکثر تعداد مورد نیاز باشد.

اتاق فرار قرارداد نحس اولین اتاق فرار از مجموعه کدد اسکیپ روم در ژانر ترسناک و در منطقه بلوار چمران شهر رشت میباشد. در ادامه، لیست بهترین اتاق فرار های رشت را در پرتال اسکیپ روم رشت مشاهده خواهید کرد. اتاق فرار جنگل بالی بولی با داشتن سناریو جذاب در ژانر وحشت، می‌تواند حس و حال خوبی برایتان رقم بزند. تجربه ترس، وحشت و هیجان با چاشنی هنر و همکاری در اجرای یک سناریو می‌تواند بهترین نتیجه از این بازی باشد.

اتاق فرار های تئاتر تعاملی

سی روم مرجع رزرو آنلاین اتاق فرار اسکیپ روم-آل اسکیپ

پرتال اتاق فرار رشت با هدف معرفی و رزرو اتاق فرار های شهر رشت در سال 1401 راه اندازی شد. در این پرتال کلیه ی اسکیپ روم رشت یا به عبارتی اتاق فرار رشت را میتوانید مشاهده کنید و اقدام به رزرو هرکدام از اسکیپ روم ها کنید . اتاق فرار دارک وب، یکی از اتاق فرار های مجموعه گریز اسکیپ روم در ژانر هیجانی و اکشن، اسلشری، تئاتر تعاملی، تم شکنجه و در فلکه گاز شهر رشت میباشد.

  • اتاق فرار (دیوانه باهوش) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله مجیدیه تهران واقع شده است.
  • گیم مسترهای فعال و حرفه‌ای، به بهترین شکل ممکن این سناریو را در کنار اکتورها یا بازیگران اجرا می‌کنند.
  • در این ماه شبحِ بازارچه توسطِ تیمِ طراحی اسکیپ‌روم دات آی‌آر طراحی و اجرا شد.
  • اتاق فرار “حسادت ” سومین اتاق از مجموعه ” تاج اسکیپ روم ” هست که تو منطقه پیروزی تهران قرار گرفته است.

شما برای اینکه اتاق فرار مد نظر خود را انتخاب کنید در ابتدا باید ژانر آن را انتخاب کنید. اگر به فیلم های پلیسی علاقه داریدژانر معمایی و پلیسیرا انتخاب کنید یا اگر به فیلم های ترسناک علاقه دارید حتما بازی هایی باژانر ترسناکرا انتخاب کنید. در ادامه چند ژانر اتاق فرار غیر ترسناک رو سعی می کنیم باهم بررسی کنیم ولی توجه داشته باشید که این ژانرها می توانند در کنار ژانر ترسناک باهم تشکیل دهنده ی یک بازی باشند .